Корзина
29 отзывов

Фрезы DIMAR

Фрези DIMAR мають ряд унікальних особливостей, які вирізняють їх з-поміж іншого ріжучого інструменту.
-Унікальний твердосплав, який виготовляється безпосередньо DIMARом. Цей сплав вирізняється надзвичайно дрібною зернистістю, яка дозволяє заточувати ріжучі кромки з вищою, ніж у інших, точністю і гостротою, і, завдяки унікальій технології "спікання" сплаву, ріжучі кромки довше залишаються гострими, зв'язуюча речовина твердосплаву практично не окислюється, залишаючи високу якість і ресурс роботи навіть після заточування. Так, після якісного загострення ресурс роботи фрези практично не змінюється, порівняно з "заводським" загостренням.
- Унікальне радіусне "затилювання" ріжучих кромок, завдяки якому кількість загострень, які "не крадуть" робочий діаметр фрези, значно вища, ніж у інших, в тому числі, відомих виробників. Крім того, таке "затилювання" запобігає появі нагару та налипань на ріжучих гранях, дозволяючи фрезі меньше грітись і "палити" матеріал.
- Унікальна технологія впаювання ріжучих елементів в тіло фрези, яка дозволяє використовувати вищезгаданий твердосплав підвищеної міцность і стійкості. Застосування звичайної технології "мідь-срібло-мідь" не дозволяє впаювати твердосплав такої якості, оскільки термальна деформація тіла фрези під час роботи сама по собі може призвести до появи тріщин в твердосплавній пластині. Виробник спеціально не фарбує фрези псевдозахистними фарбами, щоб Покупець бачив як пропаяні ножі, скільки припою, чи є вади в пропайці.
- Найменший показник "биття". Ідельне балансування кожної фрези.
- Підшипники високої якості, виготовлені в Швейцарії. Жодних азійських комплектуючих.
- Фрези зі змінними ножами відразу продаються із спеціальними ключами для сервісування фрез, заміни твердосплавних пластин, чищення та заміни комплектуючих.
- Кожна фрези "залита" спеціальною речовиною, яка нагадує силікон, що гарантує покупцю недоторканність його покупки, додатково захищаючи фрези при транспортуванні, від механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища.
- Зручні та практичні пластикові упаковки, які захищають фрези і дозволяють зручно та естетично зберігати інструмент.
1 2 ... 12

Фрези кінцеві DIMAR

Ми пропонуємо найширший вибір і найвищу якість кінцевих фрез на ринку.
Ексклюзивний твердосплав Dnamic.
Високоякісна сталь для тіла фрези
Унікальний процес шліфування підвищує точність та якість.
Найсучасніша технологія виготовлення для оптимального різання та підвищеного терміну експлуатації.
Ідеальне балансування із найнижчим показником биття на ринку
Унікальний, запатентований процес впаювання ріжучого елементу в тіло фрези, який дозволяє використовувати найміцніший твердосплав.
Якісні підшипники з найвищим терміном експлуатації