Корзина
29 отзывов

Пилы дисковые DIMAR

DIMAR пишається якістю твердосплаву, який використовується при виготовленні пильних дисків. Наш твердосплав використовється в найскладніших виробничих умовах і гарантує найкращі результати обробки деревини, деревопохідних матеріалів, металів, пластику, композитів.
Компанія Dimar виробляє повну лінійку пильних дисків, розрахованих на широкий діапазоні промислових застосувань. Наші виробничі процеси використовують найсучасніші технології. Сировина завжди найвищої якості і купується у перевірених десятиліттями і визнаних у світі постачальників.
Найважливіші особливості пил DIMAR:
-Високоякісна сталь. Найкраща сталь від визнаних європейських постачальників, спеціально оптимізована для використання в якості тіла пили. Сталь постачається виключно листами, а не рулонами, що ліквідовує первинне напруження металу і, в результаті, мінімізує вібрації пил.
-Кожна пила DIMAR вирізана лазером з цільного листа високоякісної сталі з максимальною точністю.
-Розвантажувальні прорізи. Розвантажувальні прорізи вирізані лазером і спроектовані таким чином, щоб мінімізувати деформації пили в наслідок нагріву або дії відцентрової сили. Також, завдяки спеціальному дизайну прорізів зменшується шум при роботі пили.
-Монтажні отвори. Центральний отвір вирізаний з високою точніcтю - відповідно до норм DIN - H7. Отвір додатково піддається унікальному процесу шліфування та фрезерування кромки отвору, що полегшує монтаж пили на вал, зменшуючи ризик її пошкодження, і гарантуючи точну установку з відсутністю будь-яких люфтів або перекосів.
-Мідні вставки. Більшість наших пил мають мідні вставки в основному отворі розвантажувального отвору. Це додатково зменшує вібрацію та шум. Компенсує термальні деформації тіла пили.
-Високояксний твердосплав. DIMAR використовує тільки високоякісну сировину для твердосплаву від найкращих європейських виробників. Гранули карбіду вольфраму мають мікро, суб-мікро і нано розміри, що забезпечує високий термін служби і найкращу якість. Для кожного типу обробки і матеріалу розроблено відповідний сплав, що гарантує найкращі результати.
-Точне поверхневе шліфування. Кожна пила DIMAR окремо шліфується щоб відповідати допускам по товщині і площинності.
-Впайка зубів. Наш процес пайки повністю автоматизований з цифровим контролем температури, використовується класичний метод впайки - мідь-срібло-мідь, для додаткової ударної стійкості. Автоматизований процес дозволяє твердосплаву нагріватися і охолоджуватись, не змінюючи металургійних властивостей, що підвищує продуктивність пильних дисків.
-Загострення. DIMAR використовує найсучасніші загострювальні верстати з ЧПУ. Процес загострення повністю автоматичний і дозволяє виконувати загострення в суворій відповідності високим стандартам якості. Ми використовуємо індивідуальні алмазні шліфувальні круги для підтримки суворих допусків та чудової обробки поверхні, що гарантує якість різання.
-Напруга. DIMAR використовує унікальний фірмовий процес розвантаження та зняття напруги з тіла пили. Кожна пила проходить контроль напруженості і площинного натягу, що гарантує високу якість роботи та ресурс.
-Балансування. Кожен диск, вироблений компанією Dimar, збалансований, щоб додатково усунути коливання, які можуть вплинути на продуктивність та спричинити зменшення робочого ресурсу пили.
-Конфігурації зубів. Для кожного типу і матеріалу обробки розроблено відповідні конфігурації і форми зубів, які гарантують найкращу якість різу.
-Покриття: компанія Dimar розробила ексклюзивний метод електростатичного покриття DCOAT, який забезпечує тонкий, але стійкий захисний шар з рівномірною товщиною по всій пилці та зубам. Цей спеціальний процес покриття захищає від іржі та смол, а також забезпечує термостійкість. Зменшення тертя при експлуатації призводить до більш тривалого різання при зниженому енергоспоживанні. Процес DCOAT є екологічно чистим і не містить шкідливих хімікатів.
-Лазерне гравірування: це остаточний крок у процесі виготовлення пили, після перевірки якості. Вся необхідна інформація наноситься лазерним гравіюванням на пилу.

1 2 ... 4
Пили дискові DIMAR